Het WGSP Team

Het Werkgeverservicepunt (WGSP) is het regionale advies- en servicepunt voor werkgevers en ondernemers binnen de regio Kromme Rijn Heuvelrug. Of het nu gaat om de werving en selectie van personeel, praktische oplossingen voor personeelsvraagstukken of advies bij de invulling van maatschappelijk verantwoord ondernemen, het WGSP biedt u kosteloos professionele ondersteuning en advies op maat.

Monique Barten

Projectleider Utrechtse Heuvelrug en SROI

m.barten@rsdkrh.nl
06 5145 19 51

Patrick van den Berg

Projectleider Zeist

p.vandenberg@rsdkrh.nl
06 3072 94 95

Bibiana Drent

Accountmanager Wijk bij Duurstede en De Bilt

bibiana.drent@rsdkrh.nl
06 1321 75 72

Alexandra Ballestrem

Accountmanager Bunnik en Nieuwe Inwoners

a.ballestrem@rsdkrh.nl
06 3064 85 21

Wendy Werensteijn

Recruiter

w.werensteijn@rsdkrh.nl
06 2278 53 93

Ingrid Verhoeff

Recruiter doelgroep Banenafspraak

i.verhoeff@rsdkrh.nl
030 692 95 92

Mieke Natter

Coördinator Werkervaringsplekken

m.natter@rsdkrh.nl
06 2222 36 85

Onze regio

Direct contact met uw lokale accountmanager?

Onze accountmanagers werken gemeente gebonden.
Neem direct contact op met uw accountmanager door te klikken op de gemeente waar uw bedrijf gevestigd is.

Patrick van den Berg

Accountmanager Zeist

06-30729495

Monique Barten

Accountmanager Utrechtse Heuvelrug

06-51451951

Bibiana Drent

Accountmanager De Bilt

06-13217572

Patrick van den Berg

Accountmanager Bunnik

06-30729495

Bibiana Drent

Accountmanager Wijk bij Duurstede

06-13217572